1/2” pp чешма за градина и курва за водоснабдување со висок квалитет

1/2” pp чешма за градина и курва за водоснабдување со висок квалитет

Краток опис:

*ПП чешма за вода (1/2” и 3/4”)
*Користење за градинарско црево, кујна, бања, машина за перење
* Висок притисок 1,0mpa -3,5mpa


 • Мин. Количина на нарачка::1 Парче
 • Гаранција::Една година
 • Пристаниште::NingBo / Шангај
 • Услови на плаќање::L/C,D/P,T/T,Western Union
 • Детали за производот

  Фабрика за вентили

  Фабрика за мувла за инјектирање

  Фабрика за истиснување

  Ознаки на производи

  Брзи детали

  Стандардна или нестандардна: стандардна (BSPT, NPT) Структура: Топка Притисок: PN10, 1.0mpa, 145psi
  Моќност: Рачно Материјал: пластика Температура на медиумот: нормална температура
  Медиуми: вода, гориво, гас Големина на порта:1/2” Место на потекло: Жеџијанг, Кина (копното)
  Број на модел: EH04-1/2” Име на брендот: EHAO Материјал на телото: ПП
  Материјал за рачка: ABS, PP материјал за топка: ПВЦ, ПП Материјал за заптивање: TPE, PFTE
  Именуван:ПП чешма за вода, курва големина на картон: 50*30*36 см парчиња по ctn:320 парчиња / ctn
  нето маса:42 гр метод на поврзување: конец боја: бело тело , рачка на бул

  Испорака на пакување

  Детали за пакување: КАРТОН ЗА ИЗВОЗ, КОЛОГИЈА ВО БОЈА СО КЛИЕНТОТ БАРА.
  Детали за испорака: 20 ДЕНА

  Спецификации

  ПП чешма за вода, чеп

  1. Големина:1/2″
  2. Сите стандардни: BSPT, ANSI, DIN, JIS , NPT
  3. Боја: бела, сива, сина
  4. Девствен материјал

  Опис на производот

  Спецификации

  пластична pp bibcock
  1) со висок квалитет и 0,5 милиони пати без закуп
  2) мала тежина и прекрасен изглед

  1.ОПИС

  1) материјал стр

  2) големина1/2″
  3) притисок на вода 1,0mpa

  4)отпорност на температура од – 5 степени до 60 степени

  5) гаранцијата има долг работен век

  6) без избледување, без рак, без стареење

  2.АПЛИКАЦИИ

  1) Објекти за снабдување со ладна вода за јавни пупки

  2) цевководни мрежи за храна, хемиска и електронска индустрија, како што се цевководи за транспорт на сите видови на корозивни течности

  3) цевководни мрежи на системот за производство на вода за пиење, како што се цевки за чиста вода и минерална вода

  4) цевководи и базени за објект за климатизација

  5) Компримирани гасоводни мрежи за индустриска употреба

   

  3. Пакување Испорака: политорба, кутија во боја, картон

  Слики од pp пластична славина за вода, за водоснабдување 1/2” pp bibcock :

  洗衣机专用 (3) 10 9

  Информации за компанијата

  1. Канцелариско катче

  办公环境

  2. Производство и инспекција

  生产和检测

  3. Пакување и испорака

  包装和发运

   

  4 .Сертификација

  俄罗斯认证证书 (1) WRAS ISO 14001 ISO9001

  Нашите услуги

  1. Сите прашања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа

  2.Професионален производител.

  3.ОЕМ е достапен.

  4. Висок квалитет, стандардни дизајни, разумна и конкурентна цена, брзо време на водство.

  5.Побрза испорака: Примерокот ќе биде подготвен за 2-3 дена.

  6.Испорака: Имаме силна соработка со поморски транспорт копнен транспорт воздушен транспорт, и др

  7. Можете исто така да изберете свој шпедитер за испорака.итн.

  Најчесто поставувани прашања

  1.Зошто да не одберете нас?

  А. Оригинален произведува со одличен квалитет и конкурентна цена.

  Б. Соработка со клиентите ширум светот и многу добро познавање на пазарите.

  В. По-услугите ќе бидат многу задоволни.Сите проблеми и повратни информации ќе бидат одговорени за кратко време.

  2. Ако купиме еден контејнер од 20 стапки на време, има ли попуст на цената?

  Се разбира, ние секогаш заостануваме со нашите клиенти.Ќе заработиме повеќе попуст од нас.

  3. Што е со вашата гаранција?

  За UPVC вентили и фитинзи, гаранција една година.За калапи за вбризгување 300000 снимки со граранција.

  4. Како да ја посетите вашата фабрика?

  Нашата фабрика е во близина на аеродромот Хангжу , лоцирана во градот ДианКоу .со автобус ќе се помине 1 час .Ќе те земеме на аеродром.

  Добредојдовте да не посетите!

  1/2” стрчешма за градина и курва за водоснабдување со висок квалитет

 • Претходно:
 • Следно:
 • 1. Канцелариско катче
  бгшј
  2. Производство и инспекција
  scjc
  3. Пакување и испорака
  bzfy

  4 .Сертификација
  елс WRAS ISO 14001 ISO9001微信图片_20190225131405

  1. Канцелариско катче
  канцелариски агол

  2. Производство и инспекција
  Опрема Работно место

  3. Пакување и испорака
  пакет и испорака

  4 .Сертификација

  俄罗斯认证证书 (1) WRAS ISO 14001ISO9001微信图片_20190225131405

  1. Канцелариско катче
  канцелариски агол

  2. Производство и инспекција
  Опрема

  3. Пакување и испорака
  Производство и испорака

  4 .Сертификација

  1-6WRAS ISO 14001 ISO9001微信图片_20190225131405

  Поврзани производи

  WhatsApp онлајн разговор!