1/2” компјутерска славина за вода со шуплив квалитет

1/2” компјутерска славина за вода со шуплив квалитет

Краток опис:


 • Мин. Количина на нарачка::1 Парче
 • Гаранција::Една година
 • Пристаниште::NingBo / Шангај
 • Услови на плаќање::L/C,D/P,T/T,Western Union
 • Детали за производот

  Фабрика за вентили

  Фабрика за мувла за инјектирање

  Фабрика за истиснување

  Ознаки на производи

  Детали за производот

   

  Брзи детали

  Стандардна или нестандардна: стандардна (BSPT, NPT) Структура: Топка Притисок: PN10, 1.0mpa, 145psi
  Моќност: Рачно Материјал: пластика Температура на медиумот: нормална температура
  Медиуми: вода, гориво, гас Големина на порта: 1/2” Место на потекло: Жеџијанг, Кина (копното)
  Број на модел: EH09-1/2” Име на брендот: EHAO Материјал на телото: компјутер
  Материјал за рачка: компјутер материјал за топка: компјутер Материјал за заптивање: TPE, PFTE
  Именуван: чешма за вода од компјутер, курва големина на картон: 50*30*36 см ЕЕЗ по ctn: 320 парчиња / ctn
  нето тежина: 46 g метод на поврзување: конец боја: бело тело , рачка на бул

   

  Испорака на пакување

  Детали за пакување: КАРТОН ЗА ИЗВОЗ, КОЛОГИЈА ВО БОЈА СО КЛИЕНТОТ БАРА.
  Детали за испорака: 20 ДЕНА

   

  Спецификации

  Дома за вода за компјутер, чеп

  1. Големина: 1/2″
  2. Сите стандардни: BSPT, ANSI, DIN, JIS , NPT
  3. Боја: бела
  4. Девствен материјал

  Опис на производот

  Спецификации

  пластична чвор за компјутер
  1) со висок квалитет и 0,5 милиони пати без закуп
  2) мала тежина и прекрасен изглед
  1.ОПИС
  1) материјал компјутер
  2) големина 1/2″
  3) притисок на вода 1,0mpa
  4)отпорност на температура од – 5 степени до 60 степени
  5) гаранцијата има долг работен век
  6) без избледување, без рак, без стареење
  2.АПЛИКАЦИИ
  1) Објекти за снабдување со ладна вода за јавни пупки
  2) цевководни мрежи за храна, хемиска и електронска индустрија, како што се цевководи за транспорт на сите видови на корозивни течности
  3) цевководни мрежи на системот за производство на вода за пиење, како што се цевки за чиста вода и минерална вода
  4) цевководи и базени за објект за климатизација
  5) Компримирани гасоводни мрежи за индустриска употреба
  3. Пакување Испорака: политорба, кутија во боја, картон

  Слики од компјутер пластична чешма за вода , за водоснабдување 1/2” компјутер бибкук:

   

  Информации за компанијата

   

  1. Канцелариско катче
  бгшј
  2. Производство и инспекција
  scjc
  3. Пакет anг доставување

  bzfy

  4 .Сертификација
  елсWRASISO 14001ISO9001
  Нашите услуги

  1. Сите прашања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа

  2. Професионален производител.

  3. ОЕМ е достапен.

  4. Висок квалитет, стандардни дизајни, разумна и конкурентна цена, брзо време на водство.

  5. Побрза испорака: Примерокот ќе биде подготвен за 2-3 дена.

  6. Испорака: Имаме силна соработка со поморски транспорт копнен транспорт воздушен транспорт, итн

  7. Можете исто така да изберете свој шпедитер за испорака, итн.

  Примерок бесплатно, ве молиме дајте ми истрага!

  Најчесто поставувани прашања

  1. Зошто да не одберете нас?

  А. Оригинален произведува со одличен квалитет и конкурентна цена.

  Б. Соработка со клиентите ширум светот и многу добро познавање на пазарите.

  В. По-услугите ќе бидат многу задоволни.Сите проблеми и повратни информации ќе бидат одговорени за кратко време.

  2. Ако купиме еден контејнер од 20 стапки на време, има ли попуст на цената?

  Се разбира, ние секогаш заостануваме со нашите клиенти.Ќе заработиме повеќе попуст од нас.

  3. Што е со вашата гаранција?

  За UPVC вентили и фитинзи, гаранција една година.За калапи за вбризгување 300000 снимки со граранција.

  4. Како да ја посетите вашата фабрика?

  Нашата фабрика е во близина на аеродромот Хангжу , лоцирана во градот ДианКоу .со автобус ќе се помине 1 час .Ќе те земеме на аеродром.

  Добредојдовте да не посетите!

   

   


 • Претходно:
 • Следно:
 • 1. Канцелариско катче
  бгшј
  2. Производство и инспекција
  scjc
  3. Пакување и испорака
  bzfy

  4 .Сертификација
  елс WRAS ISO 14001 ISO9001微信图片_20190225131405

  1. Канцелариско катче
  канцелариски агол

  2. Производство и инспекција
  Опрема Работно место

  3. Пакување и испорака
  пакет и испорака

  4 .Сертификација

  俄罗斯认证证书 (1) WRAS ISO 14001ISO9001微信图片_20190225131405

  1. Канцелариско катче
  канцелариски агол

  2. Производство и инспекција
  Опрема

  3. Пакување и испорака
  Производство и испорака

  4 .Сертификација

  1-6WRAS ISO 14001 ISO9001微信图片_20190225131405

  Поврзани производи

  WhatsApp онлајн разговор!