Пластична Електронска водоотпорна Пластична разводна кутија со мала големина

Пластична Електронска водоотпорна Пластична разводна кутија со мала големина

Краток опис:


 • Мин. Количина на нарачка::1 Парче
 • Гаранција::Една година
 • Пристаниште::NingBo / Шангај
 • Услови на плаќање::L/C,D/P,T/T,Western Union
 • Големина:мали
 • Тежина:90гр
 • Детали за производот

  Фабрика за вентили

  Фабрика за мувла за инјектирање

  Фабрика за истиснување

  Ознаки на производи

  Детали за производот

  Тежина: 90гр

  Испорака на пакување

  1. Примероци/цртеж&барања од вас

  2. Дизајн на мувла: ние ќе комуницираме и ќе го размениме мислењето со вас откако ќе поставите нарачка.

  3. Набавка на материјал: Алати за сечење челик и основа за мувла.

  4. Склопување.

  5. Инспекција на мувла: следење и контрола на обработката на алати.

  6. Тестирање на мувла: Ќе ве известиме за датумот.Потоа ќе ви го испрати извештајот за инспекција на примерокот и параметрите за инјектирање со примерокот!

  7. Вашето упатство и потврда за испорака.

  8. Готов калап пред пакување.

  Пакет на калапи за инјектирање:

  1. Дрвен картон,

  2. превоз по море, со товар,

  3. Ние, исто така, можеме да произведеме какви било пластични делови за вас.Имаме 25 различни машини за инјектирање тони.

  Слики од електронска водоотпорна пластична разводна кутија со мала големина:

  14

  6_副本_副本

  7

  5

  8

  16

  Информации за компанијата

  1. Канцелариско катче
  办公室
  2. Опрема
  Опрема
  3. Пакет anг доставување

  пакет-и-доставување1

  4 .Сертификација
   1-91-81-71-6
  Најчесто поставувани прашања

  Зошто да не изберете нас?

  Брза реакција за 24 часа
  Добар квалитет
  Разумна цена
  Посилен инженерски тим Поддржува истражување и развој
  Добра услуга по продажбата

   

   

  Што е со вашата ставка за плаќање?
  Ставка за плаќање: 50% депозит по потврдување на цртежите и 50% салдо по потврдување на примероците (пред испорака).

   

  Време на испорака?
  Општо земено, времето T1 е 30 дена откако цртежите ги потврдија двете страни, тогаш примероците се одобрени, 5 дена подоцна може да се достави.

   

  Способност за производство?
  Ги имаме сите машини за алати за изработка на калапи.Можеме да обезбедиме 30-50 комплети калапи секој месец.

   

  Добредојдовте да не посетите!

   

 • Претходно:
 • Следно:
 • 1. Канцелариско катче
  бгшј
  2. Производство и инспекција
  scjc
  3. Пакување и испорака
  bzfy

  4 .Сертификација
  елс WRAS ISO 14001 ISO9001微信图片_20190225131405

  1. Канцелариско катче
  канцелариски агол

  2. Производство и инспекција
  Опрема Работно место

  3. Пакување и испорака
  пакет и испорака

  4 .Сертификација

  俄罗斯认证证书 (1) WRAS ISO 14001ISO9001微信图片_20190225131405

  1. Канцелариско катче
  канцелариски агол

  2. Производство и инспекција
  Опрема

  3. Пакување и испорака
  Производство и испорака

  4 .Сертификација

  1-6WRAS ISO 14001 ISO9001微信图片_20190225131405

  Поврзани производи

  WhatsApp онлајн разговор!